Abonamenty

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom Klientów indywidualnych, pragniemy w szczególny sposób zaoferować naszą kuchnię osobom chcącym stołować się u nas regularnie. Dla stałych gości proponujemy zatem abonamenty, czyli możliwość kupowania <strong>tanich obiadów w Elblągu</strong> w cenie niższej, niż standardowa. Płacisz za 23 dni, a jesz przez 26! Czyż nie wspaniale?

<h2>Abonamenty tanich obiadów</h2>
Abonamenty są dostępne w trzech opcjach:
<br>
1. miesięczne — od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca z wyłączeniem niedziel, <br>
2. pracownicze – na wszystkie dni robocze w danym miesiącu, <br>
3. 10-dniowe - do wykorzystania w dowolnym czasie w okresie kolejnych 30 dni.
<br>
Kupując abonament miesięczny, osoby wybierające nasze posiłki otrzymują <strong>tanie obiady</strong> w cenie 16,25 zł każdego dnia, osoby korzystające z abonamentu pracowniczego w cenie 16,50 zł za każdy dzień roboczy, a osoby wybierające abonament 10-dniowy zapłacą jedynie 17,00 zł za każdy zestaw. Czy można zjeść taniej danie smaczne, duże i podstawione praktycznie pod nos?
<br>
Tu Się Gotuje pragnie zachęcić wszystkich do stołowania się w miejscu, w którym będziemy w stanie nasycić się do granic możliwości, płacąc za to naprawdę małe pieniądze. Zapraszamy serdecznie do wypróbowania abonamentów od Tu Się Gotuje, oferującego codziennie polską, domową i przede wszystkim smaczną kuchnię, jaką znamy z domów naszych mam i babć. <br>
<br>
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą <strong>tanich obiadów</strong> w Elblągu, sprawdź ofertę Tu Się Gotuje i wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie!
<br>
ZAPRASZAMY!