O nas

Tu Się Gotuje!

 
Niezwykły zapach gotującej się zupy pomidorowej, aromat przecudnie przyrządzonych gołąbków, według przepisu babci, woń tradycyjnych polskich dań, którymi możemy w pełni zaspokoić nasze kubki smakowe. To wszystko i jeszcze więcej, pragnie dziś zaoferować Państwu nasza stołówka Tu Się Gotuje! - Obiady Domowe, firma, która stawia na dania obiadowe skierowane do osób lubiących smacznie, obficie, szybko i przede wszystkim niedrogo zjeść.
* * *
 
Jesteśmy firmą gastronomiczną, w której pracują ludzie z pasją i zamiłowaniem do kuchni, ludzie, którzy gotują z sercem i oddaniem. Oferując dania obiadowe, podają na talerzach niezwykłe, domowe posiłki, których smak zachwyci i zadowoli każdego gościa.
 
Dla wszystkich zapracowanych, zabieganych, oszczędnych, a nade wszystko stawiających na wygodę osób, Tu Się Gotuje! to miejsce, w którym posiłki okażą się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Tanio? Z całą pewnością! Smacznie? Bez dwóch zdań! Zawsze świeżo? Oczywiście! Po co gotować, tracić czas, wydawać duże pieniądze, jak można zjeść u nas, w miejscu, które stawia na pełne zadowolenie i satysfakcję swoich gości.
 
Co możemy więc Państwu zaoferować? Przede wszystkim swojskie, domowe jedzenie, które kojarzy nam się z rodzinnym domem, babcią w fartuchu krzątającą się w kuchni, z zapachem, który przyciąga na kilometr. Schabowy, mielony, gołąbki, pyzy własnej roboty, a do tego zupa pomidorowa, kapuśniak i smaczne dodatki. Każdego dnia oferujemy zestawy obiadowe - standardowy: kotlet schabowy z ziemniakami do tego zupa i zestaw surówek, a także dwa dwudaniowe zestawy obiadowe również z zupą i surówkami, codziennie inne, codziennie smaczne, codziennie takie domowe i niezwykłe. Oczywiście to nie wszystko. W wachlarzu ofertowym znajdą się również trzy rodzaje pierogów: z mięsem, kapustą i grzybami, a także ruskie. Któż więc nie miałby już teraz ochoty na danie, w którym zakochać się można od pierwszego kęsa?
 
Tu Się Gotuje! na każdy miesiąc układa nowe menu podawane do wiadomości pod koniec miesiąca poprzedzającego je. Zestawy obiadowe podawane są od godziny 11. Dla stałych gości, oferujemy abonamenty, dzięki którym tanio będzie miało jeszcze większe znaczenie i moc. Tu Się Gotuje!  powstał z myślą o Was i dla Was. Dla osób nie mających czasu gotować, dla rodzin z dziećmi, dla pracowników, dla tych zabieganych i leniuszków, dla tych którzy gotować nie lubią lub po prostu nie potrafią. Tu Się Gotuje!  to miejsce dosłownie dla każdego.
 
Polska kuchnia to dania, które od lat kochamy, cenimy i nad wyraz smakujemy. Tu Się Gotuje!  jest miejscem, które tętni życiem każdego dnia, które zachęci Państwa do skosztowania dań, przypominających beztroskie chwile naszego dzieciństwa. Jedynie 17,99 PLN – tylko tyle, a w abonamencie jeszcze mniej kosztuje Państwa przygoda z cudowną polską kuchnią na każdy dzień.
 
 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE
 
TU SIĘ GOTUJE!
Obiady Domowe