Catering dla firm

WYDAJNY PRACOWNIK TO SYTY PRACOWNIK!Tu Się Gotuje oferuje catering firmowy w Elblągu, dzięki któremu zapewnisz swoim pracownikom ciepły i pożywny obiad, bez konieczności dokonywania zakupów i samodzielnego gotowania. Zapewniamy zawsze świeże i pożywne składniki, dzięki którym nasze obiady podbijają żołądki nawet najbardziej wymagających smakoszy. Komponujemy posiłki w taki sposób, aby wpływały na regenerację oraz pobudzały do dalszej pracy. Ogranicz swój wysiłek i postaw na najlepszy catering dla firm w Elblągu!
Niniejsza oferta przeznaczona jest dla pracodawców poszukujących taniego sposobu na zapewnienie swoim pracownikom żywienia okresowego w formie posiłków regeneracyjnych, jak również żywienia stałego w postaci pełno wartościowych posiłków obiadowych, w ramach funduszu socjalnego.
Posiłki regeneracyjne oraz stałe żywienie, to dodatkowy bodziec dla pracownika, oraz korzyść dla pracodawcy. Regularnie dostarczane posiłki na ustaloną godzinę, pozwolą uporządkować organizację pracy, wyznaczając określony czas przerwy na posiłek dla wszystkich zatrudnionych.

NASZA OFERTA

Zamieszczony poniżej cennik:
- obejmuje koszt opakowań, sztućców oraz koszt dostawy na terenie miasta,
- obowiązuje przy zamówieniu powyżej 10 szt.
- zawiera ceny netto, do których należy doliczyć 8% VAT.

Formy posiłków regeneracyjnych:
1. zupa + pieczywo - 8,5 zł;
2. zupa + wkładka mięsna + pieczywo - 11,90 zł;
3. drugie danie, tj. porcja mięsna + ziemniaki/kasza gryczana + mix surówek - 16,50 zł;
4. zupa + drugie danie (jak w poz. 3) + mix surówek - 17,90 zł.

Przykładowe menu - zupa z wkładką:
- pomidorowa + pulpet mielony + pieczywo;
- grochowa + porcja boczku wędzonego/kiełbasy + pieczywo;
- fasolowa + pałka kurczaka + pieczywo;
- krupnik + gulasz z serduszek + pieczywo;
- kapuśniak + sztuka mięsa + pieczywo;
- żurek + jajko + kiełbasa + pieczywo;

opcjonalnie:
- fasolka po bretońsku + pieczywo
- bigos + pieczywo
- kaszanka zasmażana + pieczywo

Dostarczany posiłek jest:
- przygotowywany zawsze na bazie świeżych produktów,
- warzony na bieżąco,
- bez stosowania polepszaczy smaku,
- bez użycia konserwantów.

W przypadku posiłków regeneracyjnych możemy również stosować dostawy naprzemienne, np. poniedziałek - zupa, wtorek - drugie danie, środa - zupa, itd.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. W celu uzgodnienia najwygodniejszej formy świadczonej usługi zapraszam do kontaktu telefonicznego: 602 505 617UWAGA! POWYŻSZY TELEFON SŁUŻY DO ZAMÓWIEŃ ZBIOROWYCH. ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE REALIZOWANE SĄ BEZPOŚREDNIO PRZEZ LOKAL: ELBLĄG, ul. 3 Maja 2, telefon 500 14 20 20


Jakie korzyści zyskujesz decydując się na catering dla firm?

Wybór naszego cateringu oraz obiadów pracowniczych to szereg korzyści dla Ciebie i Twojej firmy. Chcesz się dowiedzieć co zyskasz, zamawiając posiłki regeneracyjne dla pracowników?

Niskie koszty obiadów


Decydując się na zakup posiłków dla pracowników przygotowywanych przez naszą firmę, zyskujesz możliwość wyboru jednego z pakietów. To Ty decydujesz, która opcja będzie najlepsza dla Ciebie i Twoich podwładnych. Każdy pakiet charakteryzuje atrakcyjna cena, niemal konkurencyjna nie tylko w całym Elblągu, ale również i w Polsce. Gwarantujemy niskie ceny oraz dowolną zmianę posiłków każdego dnia.

Efektywni pracownicy

Jak powszechnie wiadomo, dostarczenie wartościowych pokarmów do organizmu, jest niezwykle ważne, aby zapewnić jego prawidłową pracę. Podkreślamy, że przygotowane przez nas obiady dla pracowników charakteryzują się idealnym połączeniem produktów, a tym samym stanowią źródło wielu witamin i minerałów. Dzięki temu Twoi pracownicy staną się bardziej efektywnymi.

Świeże i zdrowe obiady

Szczególnie cenimy sobie jakość naszych obiadów pracowniczych, dlatego zawsze przygotowujemy je ze świeżych składników najwyższej jakości. Posiadamy zaufane sklepy, w których dokonujemy zakupów, dzięki czemu mamy pewność, że produkty charakteryzują się tym, co najlepsze. W efekcie gotowy posiłek jest jeszcze smaczniejszy, a przy tym niezwykle zdrowy!

Korzyści cateringu dla pracowników

Wybierając nasz catering firmowy w Elblągu zyskujesz nie tylko Ty, ale również Twoi pracownicy! Zadbaj o doskonałe warunki pracy i stwórz pozytywną atmosferę w firmie.

Różnorodne MENU

Nasz catering oferuje różnorodne MENU. Proponujemy standardowe posiłki lub oferty dzienne, dzięki czemu możesz sam zdecydować, co będą spożywać Twoi pracownicy. Postaw na różnorodność i skompletuj tygodniowe wyżywienie najwyższej jakości. Co więcej, możesz wybrać kompleksowy obiad złożony z obu dań, bądź wybrać możliwość posiłków serwowanych naprzemiennie, tj. jednego dnia zupa, kolejnego drugie danie itd.

Integracja

Przerwa wyznaczona w tym samym czasie dla wszystkich pracowników to możliwość rozmów i integracji. Dzięki temu stworzysz w firmie dobrą atmosferę, która z pewnością przełoży się na większą efektywność wśród pracowników, którzy będą mogli omawiać wspólnie nowe pomysły i tematy dotyczące rozwoju.

Dobre samopoczucie

Jak już wspominaliśmy, pełnowartościowe posiłki są niezwykle ważne do zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu. Regularny dostęp do posiłków regeneracyjnych pozwala zadbać o swoje zdrowie, co zdecydowanie przekłada się na dobre samopoczucie każdego z nas! Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem obiadów dla pracowników w Elblągu, skontaktuj się z nami. Wspólnie dobierzemy najlepszą opcję dla Ciebie!